
Op vrijdagavond 6 november speelt harmonieorkest Prinses Juliana Beekbergen een hoofdrol tijdens het jaarlijkse herdenkingsconcert in de Grote Kerk aan de Loolaan in Apeldoorn.
Het evenement wordt georganiseerd door uitvaartverzorging Rouwenhorst en biedt bezoekers een moment van bezinning en herinnering aan geliefden die worden gemist. Stilte, muziek en woorden verbinden zich tijdens deze bijeenkomst waarin troost en verbondenheid centraal staan.
Optredens en repertoire
Onder leiding van dirigent Marten van der Wal brengt het orkest muziekstukken ten gehore zoals ‘Nimrod’ van Edward Elgar, ‘The Book of Love’ van The Magnetic Fields en ‘East of Eden’, bekend uit de gelijknamige televisieserie. Daarnaast treedt PJB op met zangeres Pascale Kuiper, winnaar van het televisieprogramma The Winner Takes It All. Samen voeren zij het lied ‘Voilà’ van Barbara Pravi uit.
Buiten het harmonieorkest leveren ook accordeoniste Ilse Kok, dwarsfluitiste Firiël Werners, zangeres Pascale Kuiper en een gelegenheidskoor uit Apeldoorn onder leiding van Wilco Stronks bijdragen aan het concert.
Praktische informatie
Het herdenkingsconcert begint om 20:00 uur en de kerk is open vanaf 19:15 uur. Toegang is gratis, maar aanmelding is verplicht via de website van uitvaartverzorging Rouwenhorst. Het is bedoeld voor iedereen die in stilte wil stilstaan bij en troost wil vinden in het gemis van dierbaren.
